Курси PM Львів

Діяльність будь-якої комерційної організації – це сукупність проектів, виконання яких знаходиться на різних етапах. Нагляд за термінами і продуктивністю команди – задача керівника, але самотужки контролювати усі процеси, особливо в великих компаніях фактичне неможливо. Успіх бізнесу в такому разі залежить від своєчасного делегування повноважень фахівцю з управлінських рішень – проектному менеджеру.

Курси PM у Львові пропонують освоїти нову професію чи піднятися на ступінь вище у своїй сфері. Спеціалісти після навчання мають формувати власну команду, керувати нею, налагоджувати комунікативні зв’язки, планувати й наглядати за термінами виконання плану, керувати власним, а також колективним часом.

Особливу роль project management має у сфері інформаційних технологій: IT-менеджер відповідає за злагоджену роботу команди спеціалістів, які зазвичай працюють поодинці. Підтвердженням великої потреби фахівців з управління проектами саме в IT служить кількість вакансій: із 450 пропозицій роботи за місяць по всій України майже 50% (211) – це пошук IT project manager.

Основні завдання фахівця PM

Першочерговою задачею менеджера проектів є ефективна організація роботи. Окрім цього перед фахівцем стоїть ще декілька завдань, які впливають на успіх не тільки актуального процесу, а какож на подальший розвиток бізнесу. До таких питань відносять:

  • Налагодження стосунків з замовником, що підвищує можливість подальшого співробітництва навіть після закінчення поточного проекту.
  • Розвиток спеціалістів. Важливо розуміти відповідність задач до рівня фахівців. При необхідності слід підвищувати кваліфікацію кожного співробітника, проводити тренінги.
  • Пошук оптимальних рішень.
  • Відповідальність за своєчасне постачання товарів та послуг, необхідних для реалізації будь-якого проекту.
  • Визначення ризиків, робота з їх усунення.
  • Ведення документації – розробка бюджетів, планів, нагляд за їхнім виконанням.
  • Своєчасне регулювання ситуації у разі виникнення непланових ситуацій.

Комплекс зобов’язань варіюється на різних рівнях посади – junior, middle чи senior. Також специфіка IT висуває свої вимоги. Менеджер має бути фахівцем із тих питань, які вирішує проект. Наприклад, Junior SEO PM збирає семантичне ядро, розвиває позиції замовників у пошукових системах, вивчає роботу ресурсів, шукає помилки, виправляє їх. Таким чином, курси PM – це шлях до вищої посади. Навички управління групою працівників відкриють двері до нових досягнень і підвищень.

Курси Project Management у Львові

Місцем концентрації IT-компаній залишається столиця – Київ, але в інших містах завжди є вакансії за цією професією, тому спеціалізовані школи інформаційних технологій пропонують навчання проектному менеджменту за різними програмами.

Ітеа – курси Project Manager у Львові для новачків або досвідчених фахівців. Випускники отримують знання щодо планування роботи, бюджету, термінів, розвитку команди, роботи із замовником, керування часом, вирішення конфліктних ситуацій.

Web Academy пропонує програми для новачків, керівників власного бізнесу, програмістів, тім лідерів та аналітиків.

KMBS пропонує триденний інтенсив, включаючи базову інформацію і необхідні знання для ефективного управління.

LABA – зареєстрований провайдер навчання від американського інституту PMI.

LITS – відома IT School, яка пропонує IT-спеціалізацію Project Manager у Львові. Але основою залишаються базові знання щодо ефективного бізнес-процесу, планування, керування командою.

Nikos-LTV пропонує різні терміни занять: двотижневі інтенсивні уроки або вечірню програму на 2,5 місяці.

QAinfo – навчання за рівнями досвіду та кваліфікації у невеликих групах протягом 1,5 місяця.

Вибір школи залежить від кінцевої мети – початкова освіта чи підвищення кваліфікації. Достатня кількість пропозицій дозволяє обрати найбільш зручну академію за адресою, часом проведення занять, тривалістю програми та відгуками тих, хто вже отримав нову професію.