Курси тестування львів

Хочете почати кар’єру в IT індустрії, але кодити не для вас? З дитинства обожнюєте все ламати ловити баги? Зараз чудовий момент для початку кар’єри у ролі Junior QA.

Кількість технологічних компаній у Львові невпинно росте, а отже росте необхідність у висококваліфікованих тестувальниках, які зможуть виявляти неявні помилки у виконанні програм.

Рейтинг курсів QA у Львові

#1

Рейтинг на стадії формування

опис

  • Вартість курсу – 
  • Кількість занять – 
  • Наступний набір3

Рейтинг за відгуками:

Відгуки про курси тестерів Львів

Курси тестування у Львові – досить поширене явище і багато із них дійсно дають життєво необхідні для кожного тестера знання.

Зокрема ви навчитесь таким важливим навичкам:

  • Вишукувати потенційно слабкі місця системи.
  • Автоматизовувати перевірку рутинних дій.
  • Вміти знайти першоджерело проблеми.

Головна ознака хорошого тестера, яку не отримаєш на жодних курсах тестерів – вроджена цікавість. Не дивлячись на враження, що робота тестера є досить монотонною і скучною, насправді ж вам потрібно буде постійно розбиратись у тонкощах роботи програми, у змінах, впроваджених в новій версії.

Ще одна важлива якість QA-щика – ментальна гнучкість. Ніхто не зможе роками працювати тестувальником, вивчивши пару кодів, набір стандартних перевірок та можливих помилок. Від вас очікується креативність, а також постійний інтерес до новинок, адже із кожним апдейтом вашої ОС  чи софту, над яким ви працюєте з’являються нові простори для багів, які вам потрібно буде виявляти.

Тестувальники надзвичайно важливі для великих Львівських компаній, котрі клопітливо ставляться до питання власної репутації. Ці компанії не можуть допустити випуск сирого продукту на ринок.

Через специфіку роботи та наплив бажаючих зарплата QA Developer-a у Львові дещо нища за платню програмістів. В середньому 170-200$ для повних новачків, 800-900 для людей з невеликим стажем. Позитивна сторона цього питання – поріг входу теж не такий , це дозволяє освоїти професію за декілька місяців інтенсивного навчання на Львівських курсах тестувальників.

Щоб зробити вибір підходящого навчально плану легшим ми створили цей сайт. Тут можна знайти рейтинг усіх тестерських курсів у Львові з відгуками користувачів, котрі вже пройшли навчання і хоче розказати про нього іншим. Також,  можете залишити свій відгук, порадьте або відмовте людей від тих чи інших курсів.