Курси Android Львів

Android курси у Львові – чудовий шанс для старту в IT, ви отримаєте знання, які дозволять вам розробляти додатки для найпопулярнішої операційної системи у світі.

Мільярди людей щодня використовують Android девайси заради широкого різноманіття програм, представлених у Play Martket-і. У медіа все частіше випливають історії успіху Android Developer-ів,що створили продукт для мільйонів людей. ОС зараз розвивається дуже стрімко, а Андроїд програмісти все більше востребувані у світі.

Рейтинг курсів Android у Львові

#1

Рейтинг на стадії формування

опис

  • Вартість курсу – 
  • Кількість занять – 
  • Наступний набір3

Рейтинг за відгуками:

Відгуки про курси Android Львів

Android програміст має чудову можливість заробляти високу зарплату та займатись цікавою роботою.

В неї входить:

  1. Розробка ігор.
  2. Проектування додатків для середнього бізнесу(Дуже перспективна на даний момент тема).
  3. Робота над великими проектами у всесвітньо відомих компаніях.

Зарплатня андроїд розробника сильно корелюється відповідно до отриманого досвіду. Тобто можна почати з позиції Android Junior Developer з платнею у 200$, а через рік отримувати усі 800-1100$. Розробники ж з хорошим стажем можуть розраховувати на кілька тисяч зелених.

Однак, із різким ростом технології у Львові значно виросла й кількість різноманітних android курсів, як дорогих і відомих, так і нових та дешевих . Обрати ідеальний без достатнього досвіду не завжди легко, часто нереально.

Ми вирішили проблему вибору найкращого варіанту, зібравши усі курси із розробки під Android у Львові у зручному форматі, також додали до цього наші професійні замітки та головне – відгуки справжніх користувачів.

Не забудьте залишити й свій відгук після курсів, можливо завдяки вам у Львові стане на одного Android розробника більше.