ІТ курси Львова / Програмування

Курси програмування Львів

Все більше людей хочуть ввійти в ІТ, технічні спеціальності в університетах та курси програмування у Львові популярні, як ніколи, а в Інтернеті кожен день з’являється чергова історія, про звичайного програміста, якому вдалось продати свій проект за мільйони доларів. Чого ж чекаєте? Кращий момент для початку своєї кар’єри і придумати важко! А для тих, хто ще не вирішив в яку галузь хоче піти, ми підготували цю статтю-гід по світу ІТ, на додачу вибрали найкращі курси програмування у Львові до кожної спеціальності.

Існує величезна кількість мов програмування, а також задач, які вони виконують. В свою чергу, на ринку навчання у Львові представлені курси на будь-який смак. Людині без досвіду нереально важко вибрати підходящий для неї напрям. Отже, давайте пройдемся по основних мовах, зокрема їх можливостях.

Java

Найпопулярніша мова на сьогоднішній день, не тільки серед програмістів, а і поміж роботодавцями. Ясно одне, зарплати тут найвищі по відрослі. На додачу, за нею стоїть багатомільярдна компанія Oracle, це гарантує її стабільність,а на додачу й підтримку ранніх версій. На ній можливо написати надзвичайно різноманітний список програм, в оновному, це: кросплатформені декстопні програми, банківські системи, Адроїд додатки.

PHP

Потужний інструмент для розробки бекенду сайтів. Прекрасно працює із базами даних, щей добавляє сайту безліч можливостей. Дає можливість написати все від інтернет магазинів до соціальних мереж чи форумів. Найзатребуваніший інструмент на фрілансі, цей факт дає вам змогу працювати на себе із вільним графіком, без жодних менеджерів. Прекрасний вибір для початківця, завдяки низькому порогу входу.

Python

Найбільш зрозуміла для людини мова програмування. Код на пайтоні може зрозуміти навіть той, хто далекий не знайомий з цим . Багато всесвітньо відомих веб сервісів написано на ньому,зокрема: Youtube, Instagram, Quora … На ринку досить мало python developer-iв, що означає низьку конкуренцію й зростаючий попит. Якщо хочете отримувати максимальне задоволення після кожної лінійки коду, то обирайте навчання python-a.

Веб-розробка

Сфера, яка відповідає за створення та структурування сайтів. Веб програмісти – завжди затребувані на фрілансі, адже ця сфера заточена під проектування, розкрутку й супровід веб сторінок, що являє собою основну частину обов’язків даних розробників. Якщо побачите в мережі фото усміхненого кодера під час роботи на пляжі – знайте – це Web Developer.

Розробка під Android

Найпопулярніша операційна система у світі! Кожна компанія хоче отримати власний андроїд додаток, який створює великий дефіцит адроїд девелоперів у Львові. Також, ви отримаєте великий шанс запрошення на роботу в іншу країну, адже здебільшого закордоном дефіцит такого роду спеціалістів.

Тестування (QA)

Кількість технологічних компаній у Львові невпинно росте, а отже росте необхідність у висококваліфікованих тестувальниках, які зможуть виявляти неявні помилки у виконанні програм.

Відгуки про курси програмування у Львові

ІТ індустрія в даний момент відчуває гострий дефіцит кваліфікованих кадрів, за що роботодавці готові платити солідні зарплатні звичайним кодерам “тільки щоб до конкурентів не втекли”, встигніть стати на шлях цікавих завдань та перспектив.

Бажаєте почати кар’єру в ІТ, але не можете визначитись , які курси програмування обрати у Львові? Ми створили цей проект із метою допомогти вам зробити правильний вибір. Легко обирайте ідеальні для вас курси разом із нами. Переглядайте відгуки реальних людей, які вже пройшли навчання, а також хочуть поділитись враженнями від нього. Читайте наші авторські замітки до кожного курсу й дивіться на оцінку навчальної програми. Не забудьте написати власну думку після завершення програми, можливо саме ви зміните чиєсь рішення!

“Зроби крок і дорога з’явиться сама собою” – Стів Джобс.