ІТ курси Львова / Інтернет-маркетинг

курси інтернет-маркетингу львів

Інтернет маркетинг – потужний інструмент для приваблення нових клієнтів. Все більше рекламодавців бажають працювати саме через інтернет, щоб охопити максимально велику та різноманітну аудиторію.

Курси інтернет маркетингу у Львові навчать вас не тільки, як продавати свої товари та послуги через інтернет, а й як робити це максимально ефективно, із мінімальними фінансовими затратами.

SEO

Лідер у сфері інтернет-маркетингу. Спеціалісти цієї галузі отримують можливість працювати у веб-студіях, агенціях інтернет-маркетингу, інхаус спеціалістом або на фрілансі.

SMM

SMM – наймасовіший з нових сегментів медіаринку. Вже важко знайти компанію, яка не мали б SMM менеджера в штаті, або на фрілансі. На SMM менеджерів великий попит, від претендентів багато пропозицій, як і на всякому зростаючому ринку.

Контекстна реклама

Цей інструмент інтернет-маркетингу дає можливість швидко отримати цільовий трафік на ресурс, зручний для аналітики. А саме тому користується великою популярністю серед замовників. Спеціаліст цієї галузі ніколи не залишиться без роботи.

Рейтинг курсів що охоплюють декілька інструментів інтрнет-маркетингу (SEO, SMM, PPC)

#Logos

Web Marketing Academy Lviv
  • Вартість курсу – 10500
  • Кількість занять – 72 академ. год
  • Наступний набір5 лютого
0
0,0 rating

#Digital Marketing School

охоплює усі основні теми інтернет-маркетингу (SMM, SEO, CPC)
  • Вартість курсу – 7000
  • Кількість занять24
  • Наступний набір19 лютого

Відгуки про курси інтернет-маркетингу у Львові

Курси інтернет маркетингу дадуть вам знання, які покращать вашу рекламу у трьох галузях:

  • Інтерактивність – можливість напряму взаємодіяти із аудиторією, підтримувати зв’язок з клієнтами.
  • Таргетованість – механізм, що дозволяє вибрати серед усієї аудиторії тільки цільову, тобто людей, яким справді цікавий ваш продукт.
  • Веб-аналітика – допомагає виявити найбільш ефективні дії для корегування подальшої стратегії.

У Львові достатньо ІТ компаній, що займаються різними видами маркетингу, тому на ринку присутній певний дефіцит кваліфікованих кадрів, для яких завжди знайдеться робота.

Середня зарплатня маркетолога – питання досить багатогранне, адже багато спеціалістів працюють за відсотки з продаж, деякі пішли на фріланс. У компаніях зарплата лежить в районі 200 -300 $ для початківця, досвідчений ж працівник може заробляти і до 3000$.

Хочете пройти курси інтернет маркетингу, але не знаєте які обрати? Користуйся нашим топом! Ми зібрали відгуки наші інсайдери пробрались у кожну ІТ академію Львову,а також у нас зібрані відгуки виключно реальних користувачів, наша команда модерує кожен коментар, щоб до вас доходила лише остовірна інформація.