Курси HR Львів

Справжні фахівці – сьогодні в буквальному сенсі коштовний товар, знайти який до того ж не просто. Саме цю задачу мають вирішувати знавці Human Resource. Їхня діяльність – це керівництво кадрами, пошук спеціалістів, контроль організаційних процесів. Отримати професію в цій сфері пропонують курси HR у Львові, як і багато вишів, але короткочасні програми мають важливі переваги – швидкість навчання, гарантію здобування кваліфікації.

Кількість пропозицій занадто велика, адже попит на «фахівців з фахівців» зростає, бо все більше керівників розуміє значення вмілого підбору робітників задля успіху і подальшого розвинення бізнесу. Забезпечити потребу ринку праці прагнуть доволі різні навчальні заклади, тому ми хочемо звернути Вашу увагу не лише на пропозиції шкіл, а також на відгуки тих, хто вже скористався їхніми послугами. Крім того, наші інсайдери вивчають особливості кожних курсів HR, щоб ви могли обирати найбільш ефективне здобування професії за своїм бюджетом.

Особливості HR в IT

Багато сучасних IT-компаній – доволі молоді організації, в яких усі стратегічні питання вирішує керівник-засновник. Така поведінка виправдана до того часу, коли фірма починає активно розвиватися й значно розширюватися. Тоді вкрай важливо розпочати передачу повноважень ефективним менеджерам, серед яких має бути фахівець з питань Human Resource. Адже від професіоналізму колективу, його цілеспрямованості, розуміння загальної задачі залежить успіх організації і прибуток кожного. На кожному етапі становлення рекрутер стає незамінною персоною, якщо, певна річ, має належну кваліфікацію.

Додатковою мотивацією отримати саме цю професію може служити інформація про середню зарплатню рекрутера в Україні: 700 доларів США заробляє фахівець (в середньому віком 26 років), досвід якого в IT складає близько двох років.

Звичайно, одних HR-курсів у Львові може бути недостатньо: потрібно постійно підвищувати свій рівень. З нашого рейтингу ви зможете узнати, які начальні заклади проводять заняття задля підвищення кваліфікації, додаткові тренінги, семінари.

Курси рекрутингу у Львові

Кожний рейтинг починається з пошуку відповідних закладів. ТОП сайтів із пошукової видачі Google дозволяє представити перші результати, які свідчать про те, що навчання активно рекламують та просувають в інформаційному просторі чимало компаній.

ITEA
IT Education Academy – всеукраїнський проект з підготовки фахівців сфери інформаційних технологій. Серед програм цієї школи є Human Resource, що пропонують вивчити нестандартні методи комунікації.

HR IT School
Заклад запрошує на курси рекрутерів у Львові за модульною системою, що викладають наявні керівники кадрових департаментів, а також фахівці рівня Business Partner.

Logos
Організація позиціює себе як академія. Пропонує навчити нової професії за 4 місяці, після чого гарантує працевлаштування на посаду молодшого рекрутера.

Lviv IT School
IT-школа, яка навчає рекрутерів у відповідь потребам ринку персоналу та IT-компаній взагалі. LITS викладає Human Resource на різних рівнях, а також надає можливість фахівцям бути у курсі розвитку інформаційних технологій, а не лише у справі рекрутингу.

HR кав’ярня
Рекрутингова компанія, що надає спеціалізоване навчання на власному досвіді. Курси HR у Львові HR кав’ярні проходять на різних рівнях – від початкового ознайомлення зі справою Human Resource до заглиблення фахівці до IT-сфери.

Кузня кадрів
Школа пропонує два рівні навчання – для початківців або більш досвідчених рекрутерів. Заняття проходять у різних форматах за участі експертів і фахівців-практиків.

Skill UP
Заклад наголошує на інтенсивній програмі, що лише за 1 місяць дозволить стати IT-рекрутерем. Серед викладачів – спеціалісти львівських IT-компаній.

Відгуки про львівські рекрутингові школи

Знайти детальну інформацію про курси та думки тих, хто пройшов через навчання рекрутингових шкіл власноруч, ви зможете на сторінках цього проекту, створеного саме для вас – здобувачів нових знань та розвитку в обраній сфері.