Курси дизайну Львів

Давно приглядаєтесь до сфери високих технологій та маєте креативну натуру? Хочете бачити результат своєї роботи, а не бути маленьким гвинтиком в галері? Бажаєте пройти курси дизайну у Львові, та вагаєтесь із вибором напрямку та платформи для навчання?

Ми допоможемо вам зробити правильний вибір, для цього підготувано огляд трьох найпопулярніших напрямків!

Веб-дизайн

Галузь, що відповідає за створення, структурування та оформлення сайтів. Потрібно вміти зробити сайт не лише привабливим для відвідувача, але й інтуїтивно зрозумілим.

Графічний дизайн

Професія, що зародилась відносно давно, але вже тільки в останні роки встигла набути широкої популярності у масах. Одна з професій в IT, де присутній широкий простір для творчості і матеріалізації своїх ідей.

3D max

Мабуть, найбільш недооцінена початківцями галузь. Більшість людей лякає високий рівень знань для входу, який компенсується відносно низькою конкуренцією та компетентними замовниками, якими тут здебільшого є зарубіжні компанії.

Веб

Цей напрям не вимагає високої художньої майстерності, хоча красивий зовнішній вигляд є важливий. Куди потрібніше тут вміння якісно та логічно подати інформацію.

А тепер питання, яке турбує кожного “Шо там по зарплаті?”. Заробітна плата сильно корелюється в залежності від досвіду роботи, таким чином, починаючи з 200$ на старті, ви можете дойти до відмітки 900- 1000$ протягом першого року роботи. Із часом можна отримувати гонорари у 3000+ доларів.

Графічний

У обов’язки входить:

  1. розробка фірмового стилю компанії;
  2. створення зовнішнього виду сайту;
  3. оформлення користувацького інтерфейсу.

Зарплатня у новачка приблизно 250$ та росте по мірі збільшення багажу знань чи досвіду. Поріг входу дещо вищий ніж у попередньої категорії розробників, клієнти та фірми хочуть бачити перед собою відповідальну і компетентну людину. Зате тут менша конкуренція, що особливо відчутно на фрілансі, де не потрібно буквально відвойовувати бажаний оффер у індусів.

3D

До списку речей, якими ви займатиметесь входить тривимірна візуалізація архітектурних проектів, створення об’ємного образу персонажа, його анімації та динаміки для ігор, а також розробка повновимірних модель.

Зарплати як правило починаються з 180$ для новачків, але таке зустрічається рідко, адже від успішної 3д моделі часто залежить успішність усього проекту, тому працедавці згодні платити більше, але вимагати від виконавця певний обсяг знань. В середньому зарплата становить 800-1100 доларів для працівників із невеликими, але присутнім досвідом та 3000-4000 зелених для людей, які відпрацювали 7+ років у даній професії.

Підсумки

Найнижчий поріг входу у frontend-і, а найбільше попотіти над самоосвітою прийдеться 3Д-шникам, що потім вилиється їм у низьку конкуренцію і високу затребуваність.

Якщо вам важлива реалізація власних ідей, то ваш вибір графічний дизайн, він як ніхто дає змогу втілити власні ідеї.

Може здаватись, що дизайнери дещо “обділені” в плані зарплати у порівнянні із суто програмістами. Насправді ж робота ця як ніяка інша затребувана на фрілансі, тому разом зі стороннім заробітком дохід може перевалювати за відмітку середньої по галузі.

Очевидно, працедавці готові платити більше за кандидата з вищим рівнем знань.Тому ми зібрали усі курси з цього ремесла у Львові в один рейтинг, який розбавили відгуками інших людей, щоб допомогти вам підібрати ідеальний для вас варіант.